درباره نوین پژوه

موسسه هنری نوین پژوه با عنایت خداوند سبحان در پائیز سال ۹۴ با این هدف که بتواند در راستای توسعه فرهنگ دانش و هنر در سطح جامعه با تکیه بر مبانی اعتقادی گام بردارد فعالیت خودش را آغاز کرده است.
از اولویت های مهم این موسسه حرکت در مسیر تحکیم بنیان خانواده و هم اندیشی به خصوص با قشر بانوان محترم به سمت و سوی مطالعه و بالا بردن سطح دانش و تجربیات مفید علمی فرهنگی و هنری و نیز ارتقاء سطح بهداشت و سلامت روحی، جسمی و عاطفی شهروندان با رویکرد آموزشی و پژوهشی میباشد و همواره کوشیده ایم که برای نیل به اهداف و آرمان های مقدس خود و داشتن حرکت صحیح و اصولی، از کادر علمی متخصص و کارآمد بهره مند شویم.
ما برای خدمت به آحاد محترم جامعه بویژه بانوان و جوانان عزیز ایران ، در زمینه های گوناگون علمی فرهنگی هنری همچنان مصمم و استوار ، گام برداشته ایم. لذا برای رسیدن به این مقصود اقدام به برگزاری انواع کلاس ها و دوره های آموزشی ، کارگاه ها و نشست های تخصصی ، همایش های متنوع و مشارکت در برگزاری جشنواره های علمی ، فرهنگی و هنری نموده ایم.
و از آنجاییکه یکی از اولویت های مهم این موسسه، حرکت در مسیر تقویت و تلطیف تعاملات سازنده اجتماعی و تاثیرگذاری در آرامش بخشی به ابعاد روحی و معنوی میباشد، از اینرو در تلاش بوده ایم تا با استفاده از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و با تکیه بر میراث عظیم علمی، فرهنگی و هنری سرزمین کهن ایران عزیز ، فعالیت های خود را به سمت و سویی هدایت کنیم که بتونیم پاسخگوی بخش کوچکی از نیازهای اجتماعی کنونی باشیم.
در این مسیر همچنین، آمادگی خودمان را جهت مشارکت در برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه ها، سمینارها و جشنواره های فرهنگی – هنری با سایر موسسات، انجمن ها و مراکز تحقیقاتی، اعلام میداریم و دست همکاری با این عزیزان را به گرمی میفشاریم. چنانکه از ارائه طرح های تحقیقاتی، مطالعات پژوهش محور و مقالات و دیگر آثار ارزشمند پژوهشگران و فرهیختگان، جهت همکاری و حتی چاپ و نشر آنها، استقبال می کنیم.